Výsledky:

MUŽI
umístění jméno kolektiv dvojice body
1 HAVLÁSEK Jan GAM5 0 25
2 KLAPETEK Vladimír DDT1 SLA1 22
3 VAVREČKA Jiří GAM3 VAV1 20
4 LINDOVSKÝ Kamil KYL1 0 18
5 PETEREK Vít GAM1 TRE1 17
6 NÁVRAT Ladislav DDT3 AG1 16
7 HAVLÍČEK Jan GAM2 0 15
8 PROKEŠ Tomáš DDT2 TEP1 14
9 ŘEHULKA David ND5 0 13
10 TICHÁČEK Jan ND1 MAX1 12
11 HROMADA Jan 0 0 11
12 KŘIVSKÝ Jiří 0 0 10
13 JAROŠ Jaroslav MAS1 0 9
         
ŽENY
umístění jméno kolektiv dvojice body
1 HAVLÁSKOVÁ Bohdana GAM4 VAV2 25
2 SOKOLOVÁ Milena 0 0 20
         
     KOLEKTIVY součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 Gamegang GAM 102 15
2 DDT DDT 52 12
3 NÁZEV DOPLNÍME ND 25 10
4 SP Kylešovice KYL 18 8
5 MASH 4077 MAS 9 6
         
DVOJICE součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 VAVRONI VAV 45 25
2 1. slavkovská SLA 22 20
3 SK Trenýrky TRE 17 17
4 AG AG 16 15
5 TEP TEAM TEP 14 13
6 MAXIŽELVY MAX 12 12

Časy:

Start.          číslo Jméno 25 m čas           2. úseku 50 m čas           3. úseku 75 m čas           4. úseku 100 m výsledný čas umístění
1 Havlásek Jan 0:20,46 0:25,95 0:46,41 0:26,24 1:12,65 0:21,79 1:34,44 1:34,44 1
2 Klapetek Vladimír 0:21,00 0:25,85 0:46,85 0:26,80 1:13,65 0:24,11 1:37,76 1:37,76 2
3 Vavrečka Jiří 0:17,96 0:27,89 0:45,85 0:26,27 1:12,12 0:26,20 1:38,32 1:38,32 3
6 Lindovský Kamil 0:21,87 0:25,91 0:47,78 0:29,09 1:16,87 0:22,37 1:39,24 1:39,24 4
4 Peterek Vít 0:18,50 0:28,75 0:47,25 0:27,75 1:15,00 0:28,03 1:43,03 1:43,03 5
5 Návrat Ladislav 0:23,15 0:31,25 0:54,40 0:23,16 1:17,56 0:26,84 1:44,40 1:44,40 6
7 Havlíček Jan 0:21,52 0:27,72 0:49,24 0:30,66 1:19,90 0:28,16 1:48,06 1:48,06 7
8 Prokeš Tomáš 0:20,90 0:31,60 0:52,50 0:30,74 1:23,24 0:25,19 1:48,43 1:48,43 8
12 Řehulka David 0:24,02 0:34,19 0:58,21 0:40,97 1:39,18 0:27,57 2:06,75 2:06,75 9
13 Ticháček Jan 0:24,87 0:37,56 1:02,43 0:31,97 1:34,40 0:36,94 2:11,34 2:11,34 10
10 Hromada Jan 0:27,68 0:41,32 1:09,00 0:36,06 1:45,06 0:35,56 2:20,62 2:20,62 11
11 Křivský Jiří 0:31,78 1:04,72 1:36,50 0:58,78 2:35,28 0:38,34 3:13,62 3:13,62 12
9 Jaroš Jaroslav 0:33,93 0:37,63 1:11,56 0:42,12 1:53,68 0:38,56 2:32,24 2:32,24 13
ŽENY                    
51 Havlásková Bohdana 0:24,78 0:30,78 0:55,56 0:34,00 1:29,56 0:33,97 2:03,53 2:03,53 1
52 Sokolová Milena 0:25,50 0:32,68 0:58,18 0:33,70 1:31,88 0:36,50 2:08,38 2:08,38 2