Hody:

Start. Jméno Kvalifikační část Počet Celkem Um. Finálová část Počet Celkem Umístění
číslo   plné dorážka "0"     plné dorážka "0"    
1 Vašek Pavel 74 34 3 108 3 180 69 11 249 1
2 Prokeš Tomáš 81 25 6 106 4 151 66 7 217 2
4 Ticháček Jan 78 44 1 122 1 144 52 14 196 3
8 Řehulka David 70 34 6 104 5 132 51 11 183 4
3 Jaroš Jaroslav 70 26 5 96 7 135 43 12 178 5
10 Pavelek Lukáš 75 44 3 119 2 146 26 18 172 6
7 Lindovský Kamil 72 26 4 98 6 118 53 13 171 7
5 Hromada Jan 70 22 8 92 8 118 26 16 144 8
13 Havlíček Jan 59 27 6 86 9         9
11 Křivský Jiří 59 26 9 85 10         10
12 Vavrečka Jiří 60 25 7 85 11         11
6 Havlásek Jan 64 18 8 82 12         12
9 Peterek Vít 48 24 6 72 13         13
                       
                       
Start. Jméno Kvalifikační část Počet Celkem Um. Finálová část Počet Celkem Umístění
číslo   plné dorážka "0"     plné dorážka "0"    
52 Pavelková Eliška 72 34 4 106 1 152 51 10 203 1
56 Sokolová Milena 52 33 6 85 2 128 50 12 178 2
51 Lindovská Renata 46 17 14 63 4 124 44 16 168 3
53 Pavelková Michaela 64 17 7 81 3 131 35 23 166 4
55 Prokešová Eva 42 19 13 61 5         5
54 Binarová Simona 39 8 15 47 6         6

Umístěni:

MUŽI
umístění jméno kolektiv dvojice body
1 VAŠEK Pavel MAS2 0 25
2 PROKEŠ Tomáš DDT2 TEP1 22
3 TICHÁČEK Jan ND1 MAX1 20
4 ŘEHULKA David ND5 0 18
5 JAROŠ Jaroslav MAS1 0 17
6 PAVELEK Lukáš 0 0 16
7 LINDOVSKÝ Kamil KYL1 0 15
8 HROMADA Jan 0 0 14
9 HAVLÍČEK Jan GAM2 0 13
10 KŘIVSKÝ Jiří 0 0 12
11 VAVREČKA Jiří GAM3 VAV1 11
12 HAVLÁSEK Jan GAM5 0 10
13 PETEREK Vít GAM1 TRE1 9
         
ŽENY
umístění jméno kolektiv dvojice body
1 PAVELKOVÁ Eliška KYL5 AG2 25
2 SOKOLOVÁ Milena 0 0 20
3 LINDOVSKÁ Renata KYL4 0 17
4 PAVELKOVÁ Michaela KYL3 PAL2 15
5 PROKEŠOVÁ Eva DDT5 TEP2 13
6 BINAROVÁ Simona MAS3 0 12
         
     KOLEKTIVY součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 SP Kylešovice KYL 72 15
2 MASH 4077 MAS 54 12
3 Gamegang GAM 43 10
4 NÁZEV DOPLNÍME ND 38 8
5 DDT DDT 35 6
         
DVOJICE součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 TEP TEAM TEP 35 25
2 AG AG 25 20
3 MAXIŽELVY MAX 20 17
4 PALCI PAL 15 15
5 VAVRONI VAV 11 13
6 SK Trenýrky TRE 9 12