Časy:

Muži                        
st.číslo Jméno 1. okruh 2. okruh po 2. okruhu 3. okruh po 3. okruhu 4. okruh po 4. okruhu 5. okruh po 5. okruhu výsl. čas umístění
1 Schreier Jan 02:26,43 02:31,25 04:57,68 02:32,28 07:29,96 02:23,06 09:53,02 02:07,19 12:00,21 12:00,21 1
2 Řehulka David 02:26,84 02:31,30 04:58,14 02:32,32 07:30,46 02:23,22 09:53,68 02:15,13 12:08,81 12:08,81 2
9 Havlásek Jan 02:27,55 02:31,16 04:58,71 02:32,31 07:31,02 02:23,28 09:54,30 02:20,13 12:14,43 12:14,43 3
7 Ticháček Jan 02:34,71 02:44,59 05:19,30 02:53,78 08:13,08 02:57,66 11:10,74 03:02,22 14:12,96 14:12,96 4
4 Návrat Ladislav 02:38,71 02:53,43 05:32,14 02:57,88 08:30,02 02:58,50 11:28,52 02:58,13 14:26,65 14:26,65 5
6 Havlíček Jan 02:50,71 03:03,03 05:53,74 03:07,94 09:01,68 03:11,50 12:13,18 02:55,81 15:08,99 15:08,99 6
5 Jaroš Jaroslav 02:50,08 03:02,88 05:52,96 03:08,00 09:00,96 03:11,53 12:12,49 03:03,72 15:16,21 15:16,21 7
11 Pospíšil Václav 03:14,40 03:10,94 06:25,34 03:11,18 09:36,52 03:14,26 12:50,78 03:09,12 15:59,90 15:59,90 8
10 Vašek Pavel 03:18,93 03:38,72 06:57,65 03:30,43 10:28,08 03:35,65 14:03,73 03:35,73 17:39,46 17:39,46 9
8 Hromada Jan 03:16,58 03:42,97 06:59,55 03:40,85 10:40,40 04:23,74 15:04,14 03:51,26 18:55,40 18:55,40 10
9 Prokeš Jan 03:12,46 03:44,72 06:57,18 04:07,50 11:04,68 04:15,78 15:20,46 03:41,50 19:01,96 19:01,96 10
                         
Ženy                        
st.číslo Jméno 1. okruh 2. okruh po 2. okruhu 3. okruh po 3. okruhu výsl. čas umístění        
51 Ryplová Věra 02:57,08 03:19,16 06:16,24 03:10,28 09:26,52 09:26,52 1        
52 Pavelková Eliška 03:58,62 04:36,03 08:34,65 04:44,03 13:18,68 13:18,68 2        
Naděje                        
61 Vašek Adam 03:56,40         03:56,40 1        
Naděje                        
62 Prokešová Anna 03:34,30 04:28,13 08:02,43     08:02,43 1        

Výsledky:

MUŽI
umístění jméno kolektiv dvojice body
1 SCHREIER Jan ND2 SVE1 25
2 ŘEHULKA David ND5 0 22
3 HAVLÁSEK Jan GAM5 0 20
4 TICHÁČEK Jan ND1 MAX1 18
5 NÁVRAT Ladislav DDT3 AG1 17
6 HAVLÍČEK Jan GAM2 0 16
7 JAROŠ Jaroslav MAS1 0 15
8 POSPÍŠIL Václav 0 0 14
9 VAŠEK Pavel MAS2 0 13
10 HROMADA Jan 0 0 12
11 PROKEŠ Tomáš DDT2 TEP1 11
         
ŽENY
umístění jméno kolektiv dvojice body
1 RYPLOVÁ Věra DDT4 SLA2 25
2 PAVELKOVÁ Eliška KYL5 AG2 20
         
     KOLEKTIVY součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 NÁZEV DOPLNÍME ND 65 15
2 DDT DDT 53 12
3 Gamegang GAM 36 10
4 MASH 4077 MAS 28 8
5 SP Kylešovice KYL 20 6
         
DVOJICE součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 AG AG 37 25
2 1. slavkovská SLA 25 20
2 SVĚTLUŠKY SVE 25 20
4 MAXIŽELVY MAX 18 15
5 TEP TEAM TEP 11 13