Celkové umístění:

     KOLEKTIVY součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 NÁZEV DOPLNÍME ND 80 15
2 DDT DDT 63 10
3 Gamegang GAM 48 12
4 MASH 4077 MAS 36 8
         
DVOJICE součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 1. slavkovská SLA 45 20
2 SK Trenýrky TRE 41 25
3 TEP TEAM TEP 28 17
NOHEJBAL - týmů     NOHEJBAL - dvojice  
1. Název doplníme Ticháček Jan   1. SK Trenýrky Peterková Petra
    Řehulka David       Peterek Vít
2. MASH 4077 Vašek Pavel        
    Jaroš Jaroslav        
3. D.D.T. Klapetek vladimír        
    Prokeš Tomáš        
4. GAME GANG Peterková Petra        
    Peterek Vít        
BEACH - VOLEJBAL  týmů     BEACH- VOLEJBAL  dvojice  
1. GAMEGANS Peterková Petra   1. SK TRENÝRKY Peterková Petra
    Peterek Vít       Peterek Vít
2. DDT Prokeš Tomáš   2. 1.SLAVKOVSKÁ SP Ryplová Věra
    Klapetek Vladimír       Klapetek Vladimír
3. MASH 4077 Jaroš Jaroslav   3. TEP TEAM Prokešová Eva
    Vašek Pavel       Prokeš Tomáš
4.  Název doplníme Ticháček Jan        
    Řehulka David        
ŠTAFETA TÝMŮ                    
                       
st.číslo Jméno po 1. okruhu 2. okruh po 2. okruhu 3. okruh po 3. okruhu 4. okruh po 4. okruhu 5. okruh po 5. okruhu výsledný
    Řehulka David Ticháček Jan   Řehulka David   Ticháček Jan   Řehulka David    
2 Název doplníme 00:55,00 01:48,84 00:53,84 02:41,34 00:52,50 03:33,72 00:52,38 04:20,81 00:47,09 04:20,81
    Klapetek Vladimír Ryplová Věra   Prokeš Tomáš   Klapetek Vladimír   Ryplová Věra    
3 DDT 00:51,93 01:45,62 00:53,69 02:45,15 00:59,53 03:32,59 00:47,44 04:27,46 00:54,87 04:27,46
    Jaroš Jaroslav Vašek Pavel   Jaroš Jaroslav   Vašek Pavel   Jaroš Jaroslav    
1 MASH 4077 01:03,75 02:08,81 01:05,06 03:10,65 01:01,84 04:09,43 00:58,78 05:05,90 00:56,47 05:05,90
    Peterek Vít Peterková Petra   Peterek Vít   Peterková Petra   Peterek Vít    
4 GEMGANG 01:25,90 03:57,43 02:31,53 05:02,31 01:04,88 07:01,34 01:59,03 08:05,34 01:04,00 08:05,34
                       
ŠTAFETA  DVOJIC                    
                       
st.číslo Jméno po 1. okruhu 2. okruh po 2. okruhu výsledný            
    Klapetek Vladimír Ryplová Věra                
1.  1.Slavkovká SP 00:50,65 01:51,24 01:00,59 01:51,24            
    Prokeš Tomáš Prokešová Eva                
2 TEP TEAM 01:14,50 02:45,78 01:31,28 02:45,78            
    Peterek Vít Peterková Petra                
3 SK Trenýrky 00:44,24 03:19,12 02:34,88 03:19,12