Výsledky:

MINIGOLF - muži zákl.část       finál.část              
st.č. jméno výkon  "6"  "1" um. výkon  "6"  "1" um. výsl. výkon  "6"  "1" um.
3 Lindovský Kamil 37 1 6 2 37 0 6 3 74 1 12 1
5 Prokeš Tomáš 46 2 5 6 30 0 7 1 76 2 12 2
2 Hromada Jan 41 0 3 5 36 0 5 2 77 0 8 3
4 Ticháček Jan 40 1 4 3 39 0 4 4 79 1 8 4
1 Klapetek Vladimír 36 0 8 1 46 2 6 5 82 2 14 5
8 Jaroš Jaroslav 48 1 3 7 47 2 2 6 95 3 5 6
12 Benek Emil 41 0 4 4 54 3 2 7 95 3 6 7
9 Peterek Vít 49 2 1 8 56 2 2 8 105 4 3 8
7 Návrat Ladislav 51 3 3 9         51 3 3 9
6 Křivský Jiří 53 3 4 10         53 3 4 10
13 Vašek Pavel 54 3 1 11         54 3 1 11
11 Havlíček Jan 57 2 3 12         57 2 3 12
10 Vavrečka Jiří 57 4 2 13         57 4 2 13
                           
MINIGOLF - ženy zákl. část       finál. Část            
st.č. jméno výkon  "6"  "1" um. výkon  "6"  "1" um. výsl. výkon  "6"  "1" um.
53 Pavelková Michaela 36 0 5 1 53 3 3 3 89 3 8 1
52 Ryplová Věra 44 1 3 2 48 2 1 2 92 3 4 2
55 Havlásková Bohdana 55 2 1 4 42 1 4 1 97 3 5 3
51 Lindovská Renata 53 3 2 3 55 4 3 1 108 7 5 4
54 Peterková Petra 56 3 1 5         56 3 1 5
56 Prokešová Eva 65 5 2 6         65 5 2 6

Umístění:

MUŽI
umístění jméno kolektiv dvojice body
1 LINDOVSKÝ Kamil KYL1 0 25
2 PROKEŠ Tomáš DDT2 TEP1 22
3 HROMADA Jan 0 0 20
4 TICHÁČEK Jan ND1 MAX1 18
5 KLAPETEK Vladimír DDT1 SLA1 17
6 JAROŠ Jaroslav MAS1 0 16
7 BENEK Emil 0 0 15
8 PETEREK Vít GAM1 TRE1 14
9 NÁVRAT Ladislav DDT3 AG1 13
10 KŘIVSKÝ Jiří 0 0 12
11 VAŠEK Pavel MAS2 0 11
12 HAVLÍČEK Jan GAM2 0 10
13 VAVREČKA Jiří GAM3 VAV1 9
         
ŽENY
umístění jméno kolektiv dvojice body
1 PAVELKOVÁ Michaela KYL3 PAL2 25
2 RYPLOVÁ Věra DDT4 SLA2 20
3 HAVLÁSKOVÁ Bohdana GAM4 VAV2 17
4 LINDOVSKÁ Renata KYL4 0 15
5 PETERKOVÁ Petra 0 TRE2 13
6 PROKEŠOVÁ Eva DDT5 TEP2 12
         
     KOLEKTIVY součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 DDT DDT 84 15
2 SP Kylešovice KYL 65 12
3 Gamegang GAM 50 10
4 MASH 4077 MAS 27 8
5 NÁZEV DOPLNÍME ND 18 6
         
DVOJICE součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 1. slavkovská SLA 37 25
2 TEP TEAM TEP 34 20
3 SK Trenýrky TRE 27 17
4 VAVRONI VAV 26 15
5 PALCI PAL 25 13
6 MAXIŽELVY MAX 18 12
7 AG AG 13 11