Celkové výsledky:

st.číslo Jméno čas startu 1. okruh po 1. okruhu 2. okruh po 2. okruhu 3. okruh po 3. okruhu 4. okruh po 4. okruhu 5. okruh po 5. okruhu výsl. čas umístění
33 Winkler Jan 00:00,0 12:48,46 12:48,46 13:03,97 25:52,43 13:16,38 39:08,81 13:10,12 52:18,93 13:24,69 1:05:43,62 1:05:43,62 1
34 Winkler Jakub 00:00,0 13:10,06 13:10,06 13:12,72 26:22,78 13:33,78 39:56,56 13:15,22 53:11,78 13:16,12 1:06:27,90 1:06:27,90 2
31 Raus Pavel 00:00,0 13:09,50 13:09,50 13:45,02 26:54,52 13:43,49 40:38,01 13:55,77 54:33,78 14:21,18 1:08:54,96 1:08:54,96 3
3 Havlásek Jan 00:00,0 13:39,65 13:39,65 13:51,69 27:31,34 14:09,94 41:41,28 14:39,74 56:21,02 14:03,63 1:10:24,65 1:10:24,65 4
4 Návrat Ladislav 00:00,0 13:36,59 13:36,59 14:08,09 27:44,68 14:28,53 42:13,21 14:27,31 56:40,52 14:21,41 1:11:01,93 1:11:01,93 5
32 Trojančík Tomáš 00:00,0 13:51,34 13:51,34 14:42,41 28:33,75 14:25,68 42:59,43 14:32,88 57:32,31 14:39,87 1:12:12,18 1:12:12,18 6
35 Raus Adam 00:00,0 14:53,02 14:53,02 14:48,29 29:41,31 15:09,00 44:50,31 14:59,00 59:49,31 14:25,19 1:14:14,50 1:14:14,50 7
1 Vavrečka Jiří 00:00,0 13:38,65 13:38,65 14:56,28 28:34,93 15:12,47 43:47,40 15:22,10 59:09,50 15:33,06 1:14:42,56 1:14:42,56 8
2 Peterek Vít 00:00,0 13:38,00 13:38,00 16:00,46 29:38,46 15:09,78 44:48,24 15:00,28 59:48,52 15:43,94 1:15:32,46 1:15:32,46 9
7 Havlíček Jan 00:00,0 14:52,00 14:52,00 14:47,65 29:39,65 15:09,91 44:49,56 15:19,46 1:00:09,02 16:09,82 1:16:18,84 1:16:18,84 10
6 Klapetek Vladimír 00:00,0 14:50,62 14:50,62 15:21,31 30:11,93 15:16,91 45:28,84 15:12,62 1:00:41,46 16:11,56 1:16:53,02 1:16:53,02 11
8 Jaroš Jaroslav 00:00,0 18:00,06 18:00,06 17:39,46 35:39,52 17:17,85 52:57,37 17:13,81 1:10:11,18 17:38,66 1:27:49,84 1:27:49,84 12
9 Lindovský Kamil 00:00,0 16:39,56 16:39,56 17:25,96 34:05,52 18:12,63 52:18,15 17:41,44 1:09:59,59     1:09:59,59 13
5 Schreier Jan 00:00,0 16:07,56                   0:16:07,56 14
Naděje                          
st.číslo Jméno čas startu 1. okruh po 1. okruhu 2. okruh po 2. okruhu výsl. čas umístění            
82 Trojančíková Vendula 00:00,0 04:08,78 04:08,78 04:16,59 08:25,37 08:25,37 1            
81 Trojančík David 00:00,0 04:26,68 04:26,68 04:37,16 09:03,84 09:03,84 2            
83 Halama Jakub 00:00,0 04:33,58 04:33,58 04:52,94 09:26,52 09:26,52 3            
84 Ryplová Anna 00:00,0 06:43,37 06:43,37 06:25,34 13:08,71 13:08,71 4            
Ženy                            
st.číslo Jméno čas startu 1. okruh po 1. okruhu 2. okruh po 2. okruhu 3. okruh po 3. okruhu výsl. čas umístění        
52 Ryplový Věra 02:00,0 17:40,5 19:40,52 20:27,60 38:08,12 16:38,89 0:54:47,01 0:52:47,01 1        
51 Havlásková Bohdana 02:00,0 24:19,7 26:19,72 28:29,78 52:49,50     0:50:49,50 2        

 

Výsledky účastníků SP:

Muži                            
st.číslo Jméno čas startu 1. okruh po 1. okruhu 2. okruh po 2. okruhu 3. okruh po 3. okruhu 4. okruh po 4. okruhu 5. okruh po 5. okruhu výsl. čas umístění
3 Havlásek Jan 00:00,0 13:39,65 13:39,65 13:51,69 27:31,34 14:09,94 41:41,28 14:39,74 56:21,02 14:03,63 1:10:24,65 1:10:24,65 1
4 Návrat Ladislav 00:00,0 13:36,59 13:36,59 14:08,09 27:44,68 14:28,53 42:13,21 14:27,31 56:40,52 14:21,41 1:11:01,93 1:11:01,93 2
1 Vavrečka Jiří 00:00,0 13:38,65 13:38,65 14:56,28 28:34,93 15:12,47 43:47,40 15:22,10 59:09,50 15:33,06 1:14:42,56 1:14:42,56 3
2 Peterek Vít 00:00,0 13:38,00 13:38,00 16:00,46 29:38,46 15:09,78 44:48,24 15:00,28 59:48,52 15:43,94 1:15:32,46 1:15:32,46 4
7 Havlíček Jan 00:00,0 14:52,00 14:52,00 14:47,65 29:39,65 15:09,91 44:49,56 15:19,46 1:00:09,02 16:09,82 1:16:18,84 1:16:18,84 5
6 Klapetek Vladimír 00:00,0 14:50,62 14:50,62 15:21,31 30:11,93 15:16,91 45:28,84 15:12,62 1:00:41,46 16:11,56 1:16:53,02 1:16:53,02 6
8 Jaroš Jaroslav 00:00,0 18:00,06 18:00,06 17:39,46 35:39,52 17:17,85 52:57,37 17:13,81 1:10:11,18 17:38,66 1:27:49,84 1:27:49,84 7
9 Lindovský Kamil 00:00,0 16:39,56 16:39,56 17:25,96 34:05,52 18:12,63 52:18,15 17:41,44 1:09:59,59     1:09:59,59 8
5 Schreier Jan 00:00,0 16:07,56                   0:16:07,56 9
                             
Ženy                            
st.číslo Jméno čas startu 1. okruh po 1. okruhu 2. okruh po 2. okruhu 3. okruh po 3. okruhu výsl. čas umístění        
52 Ryplový Věra 02:00,0 17:40,5 19:40,52 20:27,60 38:08,12 16:38,89 0:54:47,01 0:52:47,01 1        
51 Havlásková Bohdana 02:00,0 24:19,7 26:19,72 28:29,78 52:49,50     0:50:49,50 2        

Výsledky OPEN:

Muži                            
st.číslo Jméno čas startu 1. okruh po 1. okruhu 2. okruh po 2. okruhu 3. okruh po 3. okruhu 4. okruh po 4. okruhu 5. okruh po 5. okruhu výsl. čas umístění
33 Winkler Jan 00:00,0 12:48,46 12:48,46 13:03,97 25:52,43 13:16,38 39:08,81 13:10,12 52:18,93 13:24,69 1:05:43,62 1:05:43,62 1
34 Winkler Jakub 00:00,0 13:10,06 13:10,06 13:12,72 26:22,78 13:33,78 39:56,56 13:15,22 53:11,78 13:16,12 1:06:27,90 1:06:27,90 2
31 Raus Pavel 00:00,0 13:09,50 13:09,50 13:45,02 26:54,52 13:43,49 40:38,01 13:55,77 54:33,78 14:21,18 1:08:54,96 1:08:54,96 3
32 Trojančík Tomáš 00:00,0 13:51,34 13:51,34 14:42,41 28:33,75 14:25,68 42:59,43 14:32,88 57:32,31 14:39,87 1:12:12,18 1:12:12,18 4
35 Raus Adam 00:00,0 14:53,02 14:53,02 14:48,29 29:41,31 15:09,00 44:50,31 14:59,00 59:49,31 14:25,19 1:14:14,50 1:14:14,50 5

 

 

Umístění:

MUŽI
umístění jméno kolektiv dvojice body
1 HAVLÁSEK Jan GAM5 0 25
2 NÁVRAT Ladislav DDT3 AG1 22
3 VAVREČKA Jiří GAM3 VAV1 20
4 PETEREK Vít GAM1 TRE1 18
5 HAVLÍČEK Jan GAM2 0 17
6 KLAPETEK Vladimír DDT1 SLA1 16
7 JAROŠ Jaroslav MAS1 0 15
8 LINDOVSKÝ Kamil KYL1 0 14
9 SCHREIER Jan ND2 SVE1 4
         
ŽENY
umístění jméno kolektiv dvojice body
1 RYPLOVÁ Věra DDT4 SLA2 25
2 HAVLÁSKOVÁ Bohdana GAM4 VAV2 14
         
     KOLEKTIVY součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 Gamegang GAM 94 15
2 DDT DDT 63 12
3 MASH 4077 MAS 15 10
4 SP Kylešovice KYL 14 8
5 NÁZEV DOPLNÍME ND 4 6
         
DVOJICE součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 1. slavkovská SLA 41 25
2 VAVRONI VAV 34 20
3 AG AG 22 17
4 SK Trenýrky TRE 18 15
5 SVĚTLUŠKY SVE 4 13