Časy:

Muži                          
st.číslo Jméno čas startu 1. okruh po 1. okruhu 2. okruh po 2. okruhu 3. okruh po 3. okruhu hrubý čas zdržení čistý čas trestná kola pořadí
10 Havlásek Jan 0:15:00 14:03,2 0:29:03,24 11:27,38 0:40:30,62 12:00,93 0:52:31,55 0:37:31,55   0:37:31,55 5 1
1 Řehulka David 0:20:00 12:29,7 0:32:29,65 12:36,00 0:45:05,65 13:41,72 0:58:47,37 0:38:47,37   0:38:47,37 2 2
15 Pospíšil Petr 0:10:00 14:18,5 0:24:18,55 13:17,66 0:37:36,21 13:39,37 0:51:15,58 0:41:15,58   0:41:15,58 8 3
14 Pospíšil Václav 0:10:00 14:36,4 0:24:36,43 12:37,53 0:37:13,96 14:52,69 0:52:06,65 0:42:06,65   0:42:06,65 2 4
3 Klapetek Vlad. 0:20:00 13:36,6 0:33:36,62 16:19,65 0:49:56,27 15:16,63 1:05:12,90 0:45:12,90 0:00:24,75 0:44:48,15 3 5
4 Jaroš Jaroslav 0:20:00 13:49,5 0:33:49,49 15:51,69 0:49:41,18 17:18,28 1:06:59,46 0:46:59,46 0:00:25,18 0:46:34,28 3 6
6 Ticháček Jan 0:15:00 16:22,1 0:31:22,08 13:32,32 0:44:54,40 18:37,50 1:03:31,90 0:48:31,90   0:48:31,90 7 7
11 Rychlý Lubomír 0:10:00 17:10,9 0:27:10,90 14:35,56 0:41:46,46 17:23,38 0:59:09,84 0:49:09,84   0:49:09,84 3 8
5 Návrat Ladislav 0:20:00 16:28,6 0:36:28,65 14:55,64 0:51:24,29 19:58,23 1:11:22,52 0:51:22,52 0:00:38,55 0:50:43,97 9 9
2 Pavelek Luděk 0:20:00 19:27,1 0:39:27,05 12:56,25 0:52:23,30 19:19,10 1:11:42,40 0:51:42,40 0:00:43,84 0:50:58,56 2 10
8 Havlíček Jan 0:15:00 18:07,7 0:33:07,65 18:32,97 0:51:40,62 20:00,90 1:11:41,52 0:56:41,52   0:56:41,52 11 11
7 Vašek Pavel 0:15:00 18:06,6 0:33:06,65 21:54,49 0:55:01,14 22:42,16 1:17:43,30 1:02:43,30 0:00:25,18 1:02:18,12 8 12
12 Hromada Jan 0:10:00 21:01,3 0:31:01,30 18:10,16 0:49:11,46 23:15,94 1:12:27,40 1:02:27,40   1:02:27,40 9 13
16 Sýkora Jiří 0:05:00 21:25,6 0:26:25,62 24:09,90 0:50:35,52 20:18,91 1:10:54,43 1:05:54,43   1:05:54,43 12 14
13 Prokeš Tomáš 0:10:00 22:48,0 0:32:47,99 24:27,12 0:57:15,11 25:48,00 1:23:03,11 1:12:00,00   1:12:00,00 9 15
9 Křivský Jiří 0:15:00 28:55,9 0:43:55,93 20:20,69 1:04:16,62 23:40,49 1:27:57,11 1:13:03,21   1:13:03,21 11 16
Ženy                      
st.číslo Jméno čas startu 1. okruh po 1. okruhu 2. okruh po 2. okruhu výsl. čas zdržení čistý čas trestná kola pořadí
22 Ryplová Věra 0:05:00 15:05,5 0:20:05,46 14:31,25 0:34:36,71 0:29:36,71   0:29:36,71 1 1
21 Pavelková Michaela 0:05:00 20:55,1 0:25:55,11 20:51,88 0:46:46,99 0:41:46,99   0:41:46,99 3 2
23 Pavelková Eliška 0:05:00 26:43,8 0:31:43,84 23:17,78 0:55:01,62 0:50:01,62   0:50:01,62 7 3

Umístění:

MUŽI
umístění jméno kolektiv dvojice body
1 HAVLÁSEK Jan GAM5 0 25
2 ŘEHULKA David ND5 0 22
3 POSPÍŠIL Petr 0 0 20
4 POSPÍŠIL Václav 0 0 18
5 KLAPETEK Vladimír DDT1 SLA1 17
6 JAROŠ Jaroslav MAS1 0 16
7 TICHÁČEK Jan ND1 MAX1 15
8 RYCHLÝ Lubomír 0 0 14
9 NÁVRAT Ladislav DDT3 AG1 13
10 PAVELEK Luděk KYL2 PAL1 12
11 HAVLÍČEK Jan GAM2 0 11
12 VAŠEK Pavel MAS2 0 10
13 HROMADA Jan 0 0 9
14 SÝKORA Jiří 0 0 8
15 PROKEŠ Tomáš DDT2 TEP1 7
16 KŘIVSKÝ Jiří 0 0 6
         
ŽENY
umístění jméno kolektiv dvojice body
1 RYPLOVÁ Věra DDT4 SLA2 25
2 PAVELKOVÁ Michaela KYL3 PAL2 20
3 PAVELKOVÁ Eliška KYL5 AG2 17
         
     KOLEKTIVY součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 DDT DDT 62 15
2 SP Kylešovice KYL 49 12
3 NÁZEV DOPLNÍME ND 37 10
4 Gamegang GAM 36 8
5 MASH 4077 MAS 26 6
         
DVOJICE součet body za 
umístění název zkratka bodů umístění
1 1. slavkovská SLA 42 25
2 PALCI PAL 32 20
3 AG AG 30 17
4 MAXIŽELVY MAX 15 15
5 TEP TEAM TEP 7 13