OB

Datum konání:
neděle 24.4.2016, 10:00 h
Prezentace:
09:25 - 09:35

Popis

Pokyny

Závod v orientačním běhu proběhne poblíž přírodního koupaliště Balaton. Prezence závodníků se uskuteční zde, což odpovídá GPS souřadnicím 49.7593764N, 17.7920536E. Nejvýhodnější cesta z Opavy je přes Hradec nad Moravicí, Kajlovec, Lesní Albrechtice, za kterými odbočte doprava na silnici 462. Po necelých pěti kilometrech odbočte vlevo, kde projeďte obcí Větřkovice až k osadě Nové Vrbno. Zde se dejte vpravo, vjedete do lesa a na T-křižovatce projeďte rovně do lesa, kde můžete zaparkovat. 

Obsah soutěže

Závod v orientačním běhu, na čas. Celková délka tratí pro muže je 5-6 km, pro ženy 3-4 km.

Mapa: Balaton

Měřítko: 1 : 10 000 (1 cm na mapě = 100 m), E = 5 m 

Terén: snadno prostupný, mírně zvlněný, převážně zalesněný

Systém ražení kontrol: klasické kleště

Upozorňujeme všechny závodníky, že od vydání těchto propozic až po začátek závodu je pohyb ve výše uvedené oblasti zakázán. Porušení se trestá diskvalifikací ze závodu.

 

Podmínky hodnocení

Pro hodnocení je nutno dosáhnout v limitu alespoň prvních tří kontrol závodu. Pro úplné hodnocení [CEL] je nutno urazit v limitu celou trať nebo alespoň absolvovat v limitu celý závod a dosáhnout alespoň 2/3 z počtu kontrol závodu (v nepřetržité řadě od startu a v limitu).

Absolvování necelé trati a přitom dosažení (v nepřetržité řadě od startu a v limitu) méně než 2/3 a nejméně 1/3 z počtu kontrol závodu znamená hodnocení [POL], absolvování méně kontrol v nepřetržité řadě od startu závodu nebo dosažení alespoň prvních 3 kontrol od startu závodu (v limitu) znamená hodnocení [MIN].

 

Stanovení pořadí

Účastníci jsou řazeni do výsledného pořadí podle časů dosažených v závodě.  

Účastníci, kteří neabsolvovali  celou trať, jsou řazeni v dalším pořadí podle počtu kontrol dosažených (v limitu) v nepřetržité řadě od startu, v případě shody nebo nemožnosti určit dílčí časy dosažení kontrol podle časů dosažení cílové kontroly závodu.

 

 


Místo konání

Umístění:

Přihlášení:

Přihlášení uživatelé:
  1. David Řehulka
  2. Petr Pospíšil
  3. Jaroslav Jaroš
Termín pro přihlášení na akci vypršel.