K

Datum konání:
pátek 6.5.2016, 16:30 h - 21:30 h
Místo konání:
Kuželna Hagemann Opava , Kolofíkovo nábřeží 51
Prezentace:
15:55 - 16:05

Popis

Pokyny

 

Parkování osobních automobilů je možné na parkovišti před kuželnou.

Vstup do tělocvičny je možný po přezutí v šatně.

Vstup doprovodných osob a diváků je možný pouze do hlediště; pro všechny osoby je pohyb v prostoru drah a v prostoru stolků rozhodčích, mimo vlastní soutěžní výkon, zakázán. Doprovodné osoby mohou sledovat utkání za předpokladu nenaru-šování průběhu soutěže.

Účastníci musí být vybaveni vhodným obutím - obuv nesmí zanechávat tmavé stopy po skluzu na rozběhové dráze či jinak ji poškozovat.

Obsah soutěže

Soutěž v kuželkách; základní část na 30 hodů sdružených, pro postupující finálová část na 60 hodů sdružených.

 

Soutěž má dvě části. K základní části nastupují účastníci v pořadí podle startovních čísel od konce, každý účastník odehraje na přidělené dráze všechny soutěžní hody (15 do plných a 15 dorážkových). Prvních 12 mužů a prvních 8 žen má právo postupu do finálové části, v níž hrají účastníci postupně na dvou drahách (pravé a levé), na každé dráze 15 hodů do plných a 15 dorážkových. Účastníci nastupují do finále v pořadí ze základní části od konce, účastník umístěný na sudém místě začíná na levé dráze. Body dosažené v základní části se do finálové části nezapočítají. Pro hru je nastaven limitní čas, na který jsou automaty naprogramovány.

 

Před soutěžními hody v obou částech má účastník právo na zkušební hody do plných v čase 2 minut.

Podmínky hodnocení

Pro úplné hodnocení [CEL] je nutno odehrát všechny předepsané hody základní části, případně absolvovat svoji hru po celý vymezený čas.

Hodnocení [POL] ani [MIN] pro tuto soutěž není vypsáno.

Stanovení pořadí

Účastníci jsou řazeni do výsledného pořadí podle výkonu (součtu bodů) dosaženého ve finálové části; účastníci, kteří nepostoupili do finálové části nebo k ní nenastoupili, jsou řazeni v dalším pořadí podle součtu výkonů ze základní části. V případě shody rozhoduje lepší výsledek dosažený v dorážkových hodech, pak menší počet hodů s nulovým výsledkem, pak (u účastníků finálové části) lepší umístění v základní části.

Přihlášení:

Přihlášení uživatelé:
  1. Tomáš Prokeš
  2. Jaroslav Jaroš
  3. Eva Prokešová
Termín pro přihlášení na akci vypršel.