TS

Datum konání:
sobota 27.8.2016, 09:00 h - 13:00 h
Místo konání:
Beachcentrum SK Happy Sport Opava Opava
Prezentace:
8:25 - 8:35

Popis

Pokyny

Příchod do areálu je z Kolofíkova nábřeží. Přítomnost doprovodných osob a diváků je možná v celém areálu. Účastníci musí být vybaveni oděvem v souladu s pravidly.

Obsah soutěže 

Soutěž sestává ze 3 dílčích disciplín: turnaj v beach volejbale, turnaj v nohejbale, krosová štafeta.

Beach volejbal týmů (2 hráči), turnaj v nohejbale týmů (max. 3 hráči), turnaj v beach volejbale dvojic, turnaj v nohejbale dvojic, krosová štafeta týmů (min. 2 běžci), krosová štafeta dvojic.

Možnost spojování dvojic/týmů: do soutěží dvojic mohou být přihlášeny pouze dvojice v tom složení, jak jsou zapsány do seriálu SPORTTOUR 2016, příp. nové dvojice; do soutěží kolektivů lze přihlásit rovněž smíšené kolektivy, ted účastnit se jich může úplně každý, kdo si v předstihu či na místě najde jakéhokoliv spoluhráče/spoluběžce z jiného týmu či bez týmové příslušností.

Stanovení pořadí 

Týmy a dvojice za každý start v dílčí disciplíně získávají pomocné body, které odpovídají jejich umístění a hodnocení v této dílčí disciplíně podle bodovací tabulky seriálu SPORTTOUR 2016 . Pro určení pořadí v soutěži Týmová soutěž je rozhodující součet pomocných bodů získaných ve všech třech dílčích disciplínách s tím, že nejvyšší součet pomocných bodů vítězí. Při rovnosti součtu pomocných bodů jsou dodatečnými kritérii: 

a) vyšší počet absolvovaných soutěží s hodnocením [CEL]

b) nejvyšší zisk pomocných bodů v dílčí soutěži

c) druhý nejvyšší zisk pomocných bodů v dílčí soutěži

d) nižší startovní číslo