IB

Datum konání:
neděle 11.9.2016, 13:00 h
Místo konání:
Městské sady Opava-prezentace
Prezentace:
12.25 : 12.35

Popis

Pokyny

Soutěž se koná v rámci závodu Finálový závod Moravské Inline Tour 2016. Opava, Městské sady. Tratě vedou po přilehlých komunikacích. Registrace k závodům je na Žižkově ulici (viz mapka). V blízkosti je parkoviště (na nám. Svaté Trojice), zastávka MHD, restaurace, občerstvení a WC. GPS místa startu: 49°56'55.712"N, 17°53'8.359"E 

Prezentace se koná na lavičkách na rohu ulice Jaselská a odbočka na nám. Svaté Trojice. Startovné je 50 Kč .POZOR startovné se vybere hromadně na zahájení a hromadně se převezmou čipy (nikdo si to nebude řešit samostatně). Soutěž probíhá v rámci závodu Desítka muži a ženy.  

Všichni zájemci jsou žádáni, aby se zaregistrovali elektronicky na https://www.sportt.cz/register/406 do 6. 9.

Obsah soutěže 

Závod v jízdě na kolečkových (in-line) bruslích. Délka tratí pro muže je 10,5 km (7 kol), pro ženy 5,8 km (4 kola).  Star bude společný v rámci závodu Desítka muži a ženy. Ženy po ujetí 4 okruhu ukončí svůj závod. Upozorňujeme zejména ženy aby si kontrolovaly počet ujetých okruhů.

Další informace:  http://www.sportovnikurzy.cz/finale-moravske-inline-tour-opava-2016.html

Podmínky hodnocení 

Pro hodnocení je nutno absolvovat (v limitu) alespoň 1 okruh. Pro úplné hodnocení [CEL] je nutno urazit celou trať nebo aktivně absolvovat závod nejméně polovinu tratě. Pokud absolvuje jen 1/2 stanoveného počtu okruhů, znamená to hodnocení [POL].  

Stanovení pořadí 

Účastníci jsou do výsledného pořadí řazeni podle pořadí, v jakém dosáhli cíle. Účastníci, kteří urazili kratší trať, jsou řazeni v dalším pořadí podle počtu uražených okruhů, při rovnosti podle pořadí při posledním proběhnutí cílem.

Přihlášení:

Termín pro přihlášení na akci vypršel.